NOTEIKUMI

Lietošanas noteikumi

1. Vispārīga informācija 

Esam ļoti priecīgi, ka ienācāt mūsu mājaslapā www.emiunru.lv (turpmāk tekstā „mājaslapa”). Šeit pieejamā informācija paredzēta tam, lai nodrošinātu jums patīkamu iepirkšanos Emī un Rū veikalā. Lai izmantotu šo mājaslapu un iegadātos Emī un Rū produktus, jums jāizlasa, jāapstiprina lietošanas noteikumi. Mājaslapas īpašnieks ir SIA "Ausma Media" , reģistrācijas numurs . 40203194571, uzņēmuma adrese –  Rīga, Krišjāņa Barona iela 28A - 9, LV-1011. 

Ja jums radušies jautājumi saistībā ar lietošanas noteikumiem, lūdzu sazinieties rakstot uz e-pastu: arta.leite@gmail.com. Viss saturs, kas publicēts šajā mājaslapā ir SIA "AusmaMedia" īpašums. Visas tiesības ir aizsargātas. 

2. Lietošana

Lietošanas noteikumi attiecas uz visiem darījumiem, kuros jūs iesaistāties ar SIA "Ausma Media" (turpmāk tekstā  "Ausma Media", „mums” vai „mēs”). Veicot pasūtījumu, jūs automātiski piekrītat mūsu lietošanas noteikumiem.

3. Datu aizsardzība

Mums ir ļoti svarīgi nodrošināt Jūsu personīgās informācijas privātumu un drošību. Informācija par klientu nepieciešama, lai piedāvatu vislabāko klientu apkalpošanu un izpildītu pasūtījumus. Mēs saglabājam jūsu personīgo informāciju tik ilgi, cik tas nepieciešams, lai apstrādātu saņemto pasūtījumu. Mēs uzņemamies atbildību par visu personīgo infomāciju, kā piemēram, Jūsu vārdu, adresi u.c., kuru jūs mums atklājat, un tā netiks nodota trešajām personām. Visa informācija vienmēr būs drošībā, jo mēs uzturam stingrus datu drošības standartus. Ikviens maksājums tiks kriptēts izmantojot SSL tehnoloģiju, kas tiek izmantota, lai nodrošinātu tiešsaistes darījumu drošību. Tā nodrošina būtiskas savstarpējās autentifikācijas funkcijas, datu kriptēšanu un neaizskaramību drošiem darījumiem. 

4. Cenu politika

Eiro (EUR) valūta tiek izmantota darījumos ar visām valstīm. PVN ir iekļauts preces cenā. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija SIA "Ausma Media" interneta veikalā ir mainīgas. 

5. Vecuma ierobežojumi

Lai iepirktos "Ausma Media" interneta veikalā, Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam. 

6. Krāsas

Mēs esam centušies pēc iespejas precīzāk attēlot mājaslapā piedāvāto produktu krāsas. Neskatoties uz to, krāsas, ko Jūs redzat būs atkarīgas arī no Jūsu datora monitora izšķirtspējas, tādēļ nevaram garantēt, ka Jūsu monitora attēlotās krāsas būs precīzas. 

7. Pasūtīšana un apmaksa

Kad būsiet izvēlējies preces, kuras vēlaties nopirkt, un nospiedis „Apstiprināt pasūtījumu”, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu. Norēķinus internetveikalā varat veikt ar Visa, Visa Electron, MasterCard vai American Express bankas kartēm. Ja vēlaties veikt kādas izmaiņas Jūsu pasūtījumā, lūdzu nekavējoties sazinieties ar mums pa e-pastu emiunruveikals@gmail.com vai pa tālruni +371 29717959. Var gadīties, ka mēs nevaram precizēt Jūsu pasūtījumu, tādēļ jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām, taču centīsimies darīt visu iespējamo, lai jums palīdzētu. Mēs nenododam kredītkartes vai cita maksājuma informāciju trešajām personām, izņemot maksājuma apstrādi par pasūtītajām precēm kā noteikts likumā. 

8. Noteikumu izmaiņas

"Ausma Media" var periodiski izmainīt šos noteikumus, iekļaujot jaunas, iepriekš neparadzētus un neiekļautus lietošanas noteikumus. Visas izmaiņas tiks publicētas mājaslapā. Turpmāk apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat visām noteikumos veiktajām izmaiņām. Lūdzu ņemiet vērā, ka šie noteikumi attiecas tikai uz Jūsu sniegto informāciju mūsu mājaslapā. Ja jums rodas jebkādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni. Drošības noteikumi pēdejo reizi tika atjaunoti 2019. gada 31. janvārī. 

9. Piegādes informācija 

Piegādes veidi

Mēs ar prieku Jums piedavāsim piegādi, kuru nodrošina Omniva pakomāti vai AS Latvijas Pasts. Parasti pasūtījumi tiek izsūtīti 2-5 dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas (lūdzam ņemt vērā, ka sestdienās, svētdienās un Latvijas Republikas Valsts svētku dienās pasūtījumi netiek piegādāti). Pasūtījuma piegādes laiks ir 1-2 dienas pēc pasūtījuma izsūtīšanas. Laikā, kad notiek izpārdošana, piegādes laiks ir 5-10 dienas. Pasūtījums tiks piegādāts uz adresi, kuru Jūs norādījāt veicot pirkumu "Emī un Rū" mājaslapā. Neskatoties uz to, ka var rasties dažādas kavēšanās iemesli, mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu pasūtījuma piegādi noteiktajā laikā, dažreiz ir iespējami kavējumi. Ja piegāde kavējas kādas nepārvaramas varas vai trešo pušu izraisītu apstākļu dēļ, Jūs tiksiet informēts par piegādes kavēšanos, saņemot informatīvu e-pastu.

Piegādes cenas:

Piegāde Latvijā 3€                                                                                                                                                                                                                          Piegāde ārzemēs 10€

10. Preču atgriešana

SIA "Ausma Media" komanda cenšās apmierināt katra pircēja vēlmes un darīs visu, lai preču atgriešanas gadījumi būtu reti izņēmumi. Ja tomēr Jūs neesat apmierināti ar pirkumu, Jums ir iespēja to apmainīt 14 dienu laikā pēc saņemšanas brīža bez papildus maksas. SIA "Ausma Media" pieņem apmaiņai preci, ja tā tiek atgriezta tīra, nesaburzīta, nesabojāta, ar visām detaļām. Ja Jūs vēlaties apmainīt preci, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu arta.leite@gmail.com. Pēc apstiprinājuma sūtiet preci uz adresi: SIA "Ausma Media" , reģistrācijas numurs . 40203194571, uzņēmuma adrese –  Rīga, Krišjāņa Barona iela 28A - 9, LV-1011, norādot vai preci vēlaties samanīt vai saņemt atpakaļ samaksāto naudu. Sūtīšanas izmaksas sedz pircējs. Ja izvēlaties saņemt atpakaļ naudu par pirkumu - pārskaitījums tiks veikts uz kontu no kura veikta pasūtījuma apmaksa. Naudas atgriešana notiek 14 dienu laikā no preču saņemšanas dienas.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.